The Westin Kansas City at Crown Center

One East Pershing Road, MO 64108 Kansas City, Stany Zjednoczone Ameryki

  • Do 6 osób
  • Do 246 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Basen
 

Goście oceniają The Westin Kansas City at Crown Center na 8,5/10 (259 opinii). Odległość od centrum wynosi 1,72 km. Na miejscu obiekt udostępnia m.in. pobyt ze zwierzętami, taras oraz parking.

The Westin Kansas City at Crown Center to 4-gwiazdkowy hotel w Kansas City z 741 pokojami.

Pokoje i wyposażenie

W pokojach znajdują się klimatyzacja, telewizor z płaskim ekranem i usługami streamingowymi oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Do dyspozycji są też sejf, szafa i część wypoczynkowa, a w wybranych pokojach dostępny jest widok na miasto. Część apartamentów obejmuje 1 sypialnię, część wypoczynkową i 1 lub 2 łazienki.

Udogodnienia obiektu

Na miejscu dostępne są bezpłatne Wi-Fi, parking oraz usługi konsjerża i codzienne sprzątanie. Obiekt oferuje też odkryty basen, centrum fitness, wannę z hydromasażem, saunę, łaźnię parową i korty tenisowe.

Lokalizacja i dojazd

Dworzec Kansas City Union Station znajduje się 490 m od obiektu. Lotnisko Charles B. Wheeler Downtown Airport jest oddalone o 4,2 km, a lotnisko Kansas City International Airport o 28,9 km.

Atrakcje w okolicy

  • Narodowe Muzeum I Wojny Światowej przy Liberty Memorial - 800 m
  • Zabytkowy budynek Power and Light - 2 km
  • Rzeźba Lewis i Clark - 3,1 km
  • Hyde Park - 3,4 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~1 137 zł

Wybór pokoi

Pokój z łóżkiem typu king-size

Mieści maksymalnie 2 osoby i ma 36 m². Wyposażenie: łóżko king-size i klimatyzacja.

The Westin Kansas City at Crown Center - udogodnienia

  • bezprzewodowy internet
  • parking na terenie obiektu
  • klimatyzowane pokoje
  • pływalnia
  • całkowity zakaz palenia
  • przyjazne zwierzętom domowym
  • restauracja
  • bar

Zasady pobytu

Zameldowanie

  • od

Wymeldowanie

  • do

Zwierzęta

  • Obiekt akceptuje zwierzęta, przy czym może być naliczana dodatkowa opłata.
Ważne informacje

Przy zameldowaniu wymagany jest ważny dowód tożsamości ze zdjęciem oraz karta kredytowa.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

W przypadku wcześniejszego wyjazdu pobierana jest pełna opłata za rezerwację.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „The Westin Kansas City at Crown Center”?

Zameldowanie: od 16:00. Wymeldowanie: do 12:00.

Czy The Westin Kansas City at Crown Center oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „The Westin Kansas City at Crown Center” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Czy The Westin Kansas City at Crown Center ma basen?

Goście mają dostęp do basenu.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „The Westin Kansas City at Crown Center”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 6 osób.

Czy The Westin Kansas City at Crown Center ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu działa restauracja.

Czy The Westin Kansas City at Crown Center ma udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością?

Co najmniej jedna opcja ma prysznic bezprogowy.

Gdzie znajduje się The Westin Kansas City at Crown Center?

Obiekt znajduje się w miejscowości Kansas City.

The Westin Kansas City at Crown Center na mapie: Kansas City

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o The Westin Kansas City at Crown Center

Średnia ocena z 259 opinii na Booking.com to 8,5/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Larry 12 - 2025
10/10

Co roku lubimy tu zatrzymać się z okazji naszej rocznicy. Lokalizacja super, a fakt, że hotel może zaparkować za nas auto, to duże ułatwienie. Wszystko blisko, można wszędzie spokojnie dojść pieszo.

ℹ) Opinie gości The Westin Kansas City at Crown Center nie stanowią oceny serwisu kansascity-hotels.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10