La Quinta Inn & Suites by Wyndham Kansas City Beacon Hill

2321 Troost Ave, 64108 Kansas City, Stany Zjednoczone Ameryki

  • Do 4 osób
  • Do 33 m²
  • Sypialnie: 1

La Quinta Inn & Suites by Wyndham Kansas City Beacon Hill leży 647 m od centrum. W opiniach gości obiekt uzyskuje 8,3/10 (2 135 opinii). Na miejscu obiekt udostępnia m.in. parking, bezpłatne Wi-Fi oraz pobyt ze zwierzętami.

La Quinta Inn &, Suites by Wyndham Kansas City Beacon Hill to 3-gwiazdkowy hotel w Kansas City, z 50 pokojami.

Pokoje i wyposażenie

W pokojach i apartamentach dostępna jest klimatyzacja, telewizor z płaskim ekranem oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Do dyspozycji są prywatne łazienki z suszarką do włosów, a wybrane opcje mają widok na miasto. W części pokoi znajduje się też łóżko typu king-size lub 2 łóżka typu queen-size.

Udogodnienia obiektu

Na miejscu dostępne są bezpłatne Wi-Fi, śniadanie w formie bufetu, całodobowa recepcja oraz przechowalnia bagażu. Obiekt oferuje także parking i centrum fitness.

Lokalizacja i dojazd

Dworzec Kansas City Union Station znajduje się 1,7 km od obiektu. Lotnisko Charles B. Wheeler Downtown Airport jest oddalone o 5 km, a lotnisko Kansas City International Airport o 26,7 km.

Atrakcje w okolicy

  • Union Station Kansas City - 1,6 km
  • National World War I Museum at Liberty Memorial - 2,2 km
  • Historic Power and Light Building - 2,9 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~457 zł

Wybór pokoi

Pokój z łóżkiem typu king-size i widokiem na miasto — dla niepalących

  • prywatna łazienka
  • widok na miasto
  • klimatyzacja

3 osoby24 m²prywatna łazienka

La Quinta Inn & Suites by Wyndham Kansas City Beacon Hill - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • parkowanie gratis
  • klimatyzowane pokoje
  • całkowity zakaz palenia
  • przyjazne zwierzętom domowym
  • siłownia
  • recepcja czynna całą dobę
  • depozyt na bagaż

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Zwierzęta

  • Obiekt akceptuje zwierzęta, przy czym może być naliczana dodatkowa opłata.
Ważne informacje

Service Animals - ADA-defined service animals are welcome free of charge.

Pets Allowed - 2 pets max.

Cats and dogs only.

75lbs or less per pet.

Fees - Non-refundable 25 USD nightly for up to 2 pets.

Max 75 USD per stay.

Other Information - Contact hotel for additional details and availability.

Przy zameldowaniu trzeba okazać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem i kartę kredytową.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „La Quinta Inn & Suites by Wyndham Kansas City Beacon Hill”?

Zameldowanie: od 15:00. Wymeldowanie: do 11:00.

Czy La Quinta Inn & Suites by Wyndham Kansas City Beacon Hill oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „La Quinta Inn & Suites by Wyndham Kansas City Beacon Hill” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „La Quinta Inn & Suites by Wyndham Kansas City Beacon Hill”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Gdzie znajduje się La Quinta Inn & Suites by Wyndham Kansas City Beacon Hill?

Obiekt znajduje się w miejscowości Kansas City.

La Quinta Inn & Suites by Wyndham Kansas City Beacon Hill na mapie: Kansas City

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o La Quinta Inn & Suites by Wyndham Kansas City Beacon Hill

Średnia ocena z 2 135 opinii na Booking.com to 8,3/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Tandie 04 - 2026
8/10

Cudowny hotel, a śniadanie było znakomite, lokalizacja również była w porządku, choć nie był to ten obiekt, który planowaliśmy zarezerwować. Tak naprawdę chcieliśmy zatrzymać się w tym przy Barry Rd, najbliżej venue north.

ℹ) Opinie gości La Quinta Inn & Suites by Wyndham Kansas City Beacon Hill nie stanowią oceny serwisu kansascity-hotels.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10