Midtown Get Away

Prázdninový dům

Kansas City, USA4923 College Avenue, MO 64130

Orientační cena za noc pro 2 osoby~12 383 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 6 hostů
  • Rozloha: 111 m²
  • Ložnice: 3

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~12 383 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O prázdninovém domě

Midtown Get Away v lokalitě Kansas City nabízí „Dům se 3 ložnicemi“ s plochou 111 m² až pro 6 osob. Vlastní koupelna a fén jsou v tomto prázdninovém domě. Najdete tu také kuchyň nebo kuchyňský kout, lednici a varnou desku. Vybavení zahrnuje také klimatizaci, balkon nebo terasu a televizi. K dispozici máte také sušičku a pračku.

Hosté mohou využívat terasu. K místu „Heartland Overlook Preserve“ je od ubytování 8,7 km. „Nelson-Atkins Museum of Art“ je 3,2 km od ubytování. Parkování v areálu a připojení k Wi-Fi jsou bezplatné.

Vzdálenosti k vybraným místům

Swope Park3,4 km
National World War I Museum at Liberty Memorial8,1 km
Union Station Kansas City8,2 km
Sprint Center8,7 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento prázdninový dům vašim potřebám?

Prázdninový dům

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Dům se 3 ložnicemi

▾

Midtown Get Away - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Terasa

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Za parkování na místě se neplatí.

Poplatky a záloha

Ubytování může vyžadovat zálohu ve výši 225 USD.

Zvířata

  • Informace ubytování - původní jazyk
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • anglicky
  • španělsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • NSD-STR-00814

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je letiště „Charles B. Wheeler Downtown Airport“ od ubytování „Midtown Get Away“?

Charles B. Wheeler Downtown Airport se nachází 10,5 km vzdušnou čarou od ubytování.

Nachází se poblíž ubytování „Midtown Get Away“ vlek nebo lanovka?

Sky Safari se nachází 4,4 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Přečtěte si recenze prázdninového domu Midtown Get Away nebo přidejte vlastní.

Podělte se o zkušenosti z pobytu v ubytování Midtown Get Away. Napište, jak hodnotíte pokoj, čistotu a služby. Vaše recenze pomůže ostatním vybrat si ubytování.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Midtown Get Away - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování bez uvedeného standardu

Toto ubytování
~12 383 Kč
Typická cena
~5 258 Kč

Dražší než 10 z 10 ubytování bez uvedeného standardu v tomto městě.

Porovnané ubytování bez uvedeného standardu: 20

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~12 383 Kč
Typická cena
~2 870 Kč

Toto ubytování je o 331 % dražší než typická cena této skupiny.

Ubytování bez uvedeného standardu s parkováním zdarma a pro hosty s domácími mazlíčky: 7

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování.