Heart of Westport 1BR

West 40th Street 612, 64111 Kansas City, USA

  • Až pro 3 hosty
  • Až 60 m²
  • Ložnice: 1

Heart of Westport 1BR má průměrné hodnocení hostů 6,3/10 (48 hodnocení). Do centra je to 4,2 km. Ubytování nabízí mimo jiné klimatizaci, pobyt s domácími mazlíčky a bezplatné Wi-Fi.

Heart of Westport 1BR je prázdninový dům v Kansas City s 1 ložnicí a 1 koupelnou.

Pokoje a vybavení

Ubytování má klimatizaci, kuchyň s varnou deskou, lednicí a myčkou nádobí. K dispozici je také TV se streamovacími službami, pračka, sušička a šatní skříň. V koupelně je fén a bezplatné toaletní potřeby.

Vybavení objektu

Na místě je bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma.

Poloha a doprava

Union Station Kansas City leží 3,9 km od ubytování. Mezinárodní letiště Kansas City je vzdálené 29,7 km.

Zajímavosti v okolí

  • Hyde Park - 1,7 km
  • Národní muzeum a památník 1. světové války - 3,2 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~5 335 Kč

Nabídka pokojů

Apartmán

  • vlastní koupelna
  • kuchyň
  • klimatizace

3 osoby60 m²vlastní koupelna

Heart of Westport 1BR - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Bezplatné parkování
  • Klimatizované pokoje
  • všechny prostory nekuřácké
  • Přítomnost domácích mazlíčků povolena

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd
OdjezdDo

Zvířata

  • Domácí zvířata jsou povolena bez jakýchkoli poplatků.
Důležité informace

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • NSD-STR-01282
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Heart of Westport 1BR“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: do 10:00.

Je u objektu „Heart of Westport 1BR“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Heart of Westport 1BR“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Heart of Westport 1BR určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 3 hosty.

Kde se nachází Heart of Westport 1BR?

Ubytování se nachází ve městě Kansas City.

Heart of Westport 1BR na mapě: Kansas City

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Heart of Westport 1BR

Průměrné hodnocení z 48 recenzí na Booking.com je 6,3/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Heart of Westport 1BR zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na kansascity-hotels.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10